Kefirli Tarhana

Kefirli Tarhana

0 reviews 1 satıldı. sadece 19 kaldı
39.00TL
Ex Tax: 36.11TL
Brand: Enaturel
Product Code: 2021
Availability: In Stock
Görüntülenme 222

Yüzde 100 doğal içeriğine ek olarak yüzde 30 kefir ihtiva eder. Butik üretim…

İyi bir tarhananın tüm faydalı yönlerini bünyesinde barındıran bu ürünümüz, aynı zamanda yüzde 30 oranında kefir içerir. Sütten elde edilen kefir, vücudun kalsiyum ve protein ihtiyacının karşılanması konusunda oldukça değerli bir üründür. Bununla birlikte probiyotik bakteri deposudur. Sindirim sistemini düzenleme, bağışıklık sistemini güçlendirme, tansiyonu dengeleme, kalp ve damar sağlığını koruma gibi faydalı özellikleri bulunan kefir, 70’in üzerinde farklı türde probiyotik bakteri içerir.

E-naturel markasının müşterilerine sunduğu kefirli tarhana hazırlanırken doğal pirinç, süzme yoğurt, yeşil biber, domates, kaya tuzu, kırmızı biber, soğan, kekik, çavdar unu, yulaf unu, arpa unu, tam buğday unu, nohut, nane, reyhan, dere otu, maydonoz ve ekstra kefir (%30) kullanılır. Gluten alerjeni içerir, bu konuya dikkat etmek gerekir.

 

HAZIRLANIŞI (1 kişilik)

1 miktar tereyağı ya da zeytinyağına 1 çorba kaşığı tarhana ve 1 su bardağı soğuk su eklenir. Hazırlanan karışım kaynayıncaya kadar kısık ateşte çırpılır. Kaynama sonrası isteğe göre salça, domates, et suyu ya da tavuk suyu ekleyerek 15 dakika kadar pişirilir.

Afiyet olsun…

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good
Size Chart