ÇikoNup

ÇikoNup

0 reviews 3 satıldı. sadece 17 kaldı
39.00TL
Ex Tax: 36.11TL
Brand: Enaturel
Product Code: 2021
Availability: In Stock
Görüntülenme 273

Çocuklar sütle sağlık içsin diye yüzde 100 doğal saf keçiboynuzu unu ile bitter çikolata karışımı…

İnsan vücudunun ihtiyacı olan minerallerin neredeyse tümünü içermesinin yanı sıra vitamin deposu olan keçiboynuzu ile bitter çikolatayı buluşturan harika bir üründür ÇikoNup… Çocukların her damla sütle birlikte yudum yudum sağlık içmesi için tasarlanan ÇikoNup’u anlamak için önce bileşenlerinin sağlık üzerindeki etkilerine bakmak gerek. Yetişme çağındaki çocukların bedensel ve zihinsel gelişiminde büyük destekçi olan, kemik erimesi ve kansızlık tedavisine katkı sağlayan keçiboynuzu; astım, alerji ve bronşit tedavisinde tamamlayıcıdır. Vücut direncini arttırır, ciğerlerde biriken toksinlerin atılmasına katkı sağlar. Bağışıklık sistemini ve diş etlerini güçlendiren bu mucizevi besin, tansiyon probleminin ortadan kaldırılmasından, cinsel etkinliğin ve sperm sayısının artmasına kadar pek çok alanda destekleyicidir. Gluten, yağ, kafein ve kolesterol içermediği gibi kalsiyum, potasyum, demir, magnezyum, fosfor, çinko, sodyum, diyet lifi, mangan ve protein bakımından son derece zengindir. Ayrıca A, B, B2, B3 ve C, D ve E vitamini deposudur.

Ve bitter çikolata… Cilt sağlığına iyi gelir. Kan şekerinin düzenlenmesine yardımcı olur. Stresi ve felç riskini azaltır. Kalp dostudur, kilo vermeye yardımcı olur. İyi bir enerji kaynağı olduğu gibi, beyne kan pompalanmasını kolaylaştırarak zihinsel fonksiyonları olumlu etkiler.

İşte bu iki muhteşem etkinin karışımı olan ÇikoNup, süte karıştırılarak içirildiğinde çocuklar için son derece sağlıklı bir seçenek olduğu gibi, pasta ve kek yapımında da ev hanımlarının bir numaralı yardımcısı olmaya adaydır. Yüzde 70 keçiboynuzu unu, yüzde 30 bitter çikolatadan oluşan ÇikoNup, aynı zamanda isim babası olan e-naturel markasının en özel ürünlerinden biridir. Yüzde 100 doğal haliyle mutfakları şenlendirmeye hazır olan ÇikoNup da tüm iyi yönlerine rağmen uygun miktarda tüketilmelidir. Çözünürlüğün kolaylaşması açısından ılık süt kullanılması önerilir…

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good
Size Chart