Unknown: Function get_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/tfnylmzc/enaturel.com.tr/system/library/so/newletter_custom_popup/Cache_Lite/Lite.php on line 826Unknown: Function get_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/tfnylmzc/enaturel.com.tr/system/library/so/newletter_custom_popup/Cache_Lite/Lite.php on line 747Unknown: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/tfnylmzc/enaturel.com.tr/system/library/so_social/src/service/Google_Utils.php on line 58 Kırmızı Pancar Özü Unknown: array_key_exists(): Using array_key_exists() on objects is deprecated. Use isset() or property_exists() instead in /home/tfnylmzc/enaturel.com.tr/system/library/template/Twig/Template.php on line 533
Kırmızı Pancar Özü (320gr.)

Kırmızı Pancar Özü (320gr.)

0 reviews 6 satıldı. sadece 15 kaldı
69.99TL
Ex Tax: 64.81TL
Brand: Enaturel
Product Code: 2021
Availability: In Stock
Görüntülenme 855

Katkı ve koruyucu içermeyen, butik üretim, soğuk sıkım, yüzde 100 doğal…

Doğanın insanlığa sunduğu en değerli besinler arasında yer alan kırmızı pancar, Orta Çağ’dan beri pek çok konuda tedavi amaçlı kullanılmaktadır. A, B, C ve P vitaminlerinin yanı sıra potasyum, protein, kalsiyum ve demir deposu olan kırmızı pancarı fazlasıyla değerli kılan unsurlardan biri de rengini aldığı betalainin son derece etkili bir antioksidan olmasıdır. Kan basıncını düşüren, enerji arttıran ve iltihapla savaşta saygı duyulması gereken bir nefer olan kırmızı pancar, kalp-damar sağlığı konusunda da insanın en iyi dostları arasındadır.

e-naturel markası için soğuk sıkım yöntemi ile üretilen ve maksimum 45 derecede işlem gördüğü için tüm faydalı etkileri korunan kırmızı pancar özü, kilo kaybı konusunda da oldukça etkilidir. Kesinlikle vazgeçilmemesi gereken bu değerli ürünün diğer faydalarını şöyle sıralayabiliriz; glikoz ve kolesterol seviyesini düşürür, insülin duyarlılığını arttırmaya yardımcı olur, bağırsak fonksiyonlarını olumlu etkiler, kabızlığı önler, kan basıncını düşürür, oksijen kullanımını arttırır, beynin yaşlanma etkilerini geciktirir, prostat, akciğer ve cilt kanserleri için önleyicidir, havuç özü ile birlikte kullanıldığında lösemi tedavisinde destekçidir.

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good
Size Chart