Unknown: Function get_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/tfnylmzc/enaturel.com.tr/system/library/so/newletter_custom_popup/Cache_Lite/Lite.php on line 826Unknown: Function get_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/tfnylmzc/enaturel.com.tr/system/library/so/newletter_custom_popup/Cache_Lite/Lite.php on line 747Unknown: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/tfnylmzc/enaturel.com.tr/system/library/so_social/src/service/Google_Utils.php on line 58 tahin Unknown: array_key_exists(): Using array_key_exists() on objects is deprecated. Use isset() or property_exists() instead in /home/tfnylmzc/enaturel.com.tr/system/library/template/Twig/Template.php on line 533
Tahin (475gr.)

Tahin (475gr.)

0 reviews 0 satıldı. sadece 20 kaldı
35.00TL
Ex Tax: 32.41TL
Product Code: 2021
Availability: In Stock
Görüntülenme 395

Katkı ve koruyucu içermeyen, soğuk sıkım, butik üretim, yüzde 100 doğal, saf susam… 

Adı pekmez ile özdeşleşen bir lezzet ve şifa kaynağı olan tahin, omega-3 ve omega-6 açısından son derece zengindir. Susamın en lezzetli formlarından biri olan tahin, aynı zamanda kalsiyum, demir, sodyum, protein, potasyum, bakır, manganez ve diyet lifi konusunda da iyi bir kaynaktır. Bağışıklık sistemini destekleyen bu özel ürün, sağlık açısından oldukça faydalıdır. 

Karaciğer, kas ve cilt için koruyucu olan tahin, sinir dokularını geliştirerek beyni güçlendirir. Hafızayı desteklemesi, alzheimer gibi rahatsızlıkların gelişimini yavaşlatması gibi olumlu etkilere sahip olan tahin, kolesterol seviyesini düşürür. Kalp dostu tahin, astım semptomlarını hafiflettiği gibi ağrı ve şişliğin azalmasını da destekler. Kemik yoğunluğunu arttırarak osteoporozu önlemeye yardımcı olması da tahinin faydaları artasındadır.


Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good
Size Chart