Unknown: Function get_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/tfnylmzc/enaturel.com.tr/system/library/so/newletter_custom_popup/Cache_Lite/Lite.php on line 826Unknown: Function get_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/tfnylmzc/enaturel.com.tr/system/library/so/newletter_custom_popup/Cache_Lite/Lite.php on line 747Unknown: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/tfnylmzc/enaturel.com.tr/system/library/so_social/src/service/Google_Utils.php on line 58 Siyah Üzüm Pekmezi Unknown: array_key_exists(): Using array_key_exists() on objects is deprecated. Use isset() or property_exists() instead in /home/tfnylmzc/enaturel.com.tr/system/library/template/Twig/Template.php on line 533
Siyah Üzüm Pekmezi (600gr.)

Siyah Üzüm Pekmezi (600gr.)

0 reviews 1 satıldı. sadece 19 kaldı
40.00TL
Ex Tax: 37.04TL
Brand: Enaturel
Product Code: 2021
Availability: In Stock
Görüntülenme 462

Katkı ve koruyucu içermeyen, soğuk sıkım, butik üretim, yüzde 100 doğal… 

Tam bir enerji kaynağı olan pekmezin en sağlıklı örneklerinden biri de siyah üzüm pekmezidir. Klasik algıyla bu kıymetli ürünü ‘meyvelerin yüksek ateşte kaynatılarak yoğunlaştırılan öz suyu’ şeklinde tarif etmek mümkündür. Ancak yüksek ısının meyvelerin faydalı içeriklerini de ciddi oranda yok etmesi nedeniyle maksimum verim için soğuk sıkım yöntemi tercih edilmelidir. O nedenle e-naturel markası müşterilerine yalnızca, maksimum 45 derecede işlem anlamına gelen soğuk sıkım yöntemi ile üretilen ve tüm olumlu etkilerini koruyan pekmez çeşitlerini sunar. 

Siyah üzüm pekmezinin bilinen faydalarına gelince… Mideye zarar vermeyen yoğun meyve asidi içeren siyah üzüm pekmezi, sindirim sistemi için iyi bir düzenleyicidir. Bazı karaciğer rahatsızlıklarının ve kansızlığın tedavisinde kullanılması önerilir. Kanın temizlenmesine ve vücudun fazla yağlardan arınmasına destek olan bu ürün, beyni de zinde tutar. Siyah üzüm kabuğunun kanserle savaşması nedeniyle de tercih edildiği gibi antioksidan özelliği ile bakteri oluşumunun önüne geçer. Düzenli kullanımla yaşlılık belirtilerini azaltan bu değerli ürün, kan akışının hızlanmasına da katkı sağlar. 


Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good
Size Chart