Unknown: Function get_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/tfnylmzc/enaturel.com.tr/system/library/so/newletter_custom_popup/Cache_Lite/Lite.php on line 826Unknown: Function get_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/tfnylmzc/enaturel.com.tr/system/library/so/newletter_custom_popup/Cache_Lite/Lite.php on line 747Unknown: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/tfnylmzc/enaturel.com.tr/system/library/so_social/src/service/Google_Utils.php on line 58 Süzme kestane Balı Unknown: array_key_exists(): Using array_key_exists() on objects is deprecated. Use isset() or property_exists() instead in /home/tfnylmzc/enaturel.com.tr/system/library/template/Twig/Template.php on line 533
Süzme Kestane Balı (850gr.)

Süzme Kestane Balı (850gr.)

0 reviews 0 satıldı. sadece 20 kaldı
165.00TL
Ex Tax: 152.78TL
Brand: Enaturel
Product Code: 2021
Availability: In Stock
Görüntülenme 474

Katkısız, yüzde 100 doğal…

Arıların kestane çiçeği özünü toplayarak ürettiği baldır. e-naturel markasında sadece süzülerek, yüzde 100 doğal hali ile tüketiciye sunulur. Besin değeri kaybına neden olacak hiçbir işleme tabi tutulmaz. Yoğun ve etkili bir tür olan kestane balı, mutlaka ölçülü tüketilmelidir. Tıbbi açıdan farklı bir öneride bulunulmadığı taktirde her bir birey için günde birkaç tatlı kaşığı uygun olacaktır.

Binlerce yıldır geleneksel tıpta antibakteriyel, antienflamatuar ve antioksidan olarak kullanılan bal birçok hastalıkta önleyici ya da destekleyici olarak önerilmektedir… Bağışıklık sistemini güçlendirerek insan vücudunu hastalıklara karşı dirençli kılan kestane balı; grip, nezle ve soğuk algınlığında hızlı çözüm olabilmektedir. Öksürüğü kesen, güçlü antioksidan özelliği ile vücudu temizleyen, boğaz ve idrar yolu enfeksiyonuna çare olan kestane balı, kan şekerini de düzenler. Doğru kullanımla diyet destekçisi olan kestane balı, cilt ve saç sağlığını, sindirim sistemini, kan dolaşımını ve bağırsak fonksiyonlarını olumlu etkiler. Birçok kanser türüne karşı koruyucu olan bu mucizevi besin, ağız içinde oluşan aft gibi yaraların iyileşme sürecini de hızlandırır. 

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good
Size Chart