Unknown: Function get_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/tfnylmzc/enaturel.com.tr/system/library/so/newletter_custom_popup/Cache_Lite/Lite.php on line 826Unknown: Function get_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/tfnylmzc/enaturel.com.tr/system/library/so/newletter_custom_popup/Cache_Lite/Lite.php on line 747Unknown: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/tfnylmzc/enaturel.com.tr/system/library/so_social/src/service/Google_Utils.php on line 58 Süzme Çiçek Balı Unknown: array_key_exists(): Using array_key_exists() on objects is deprecated. Use isset() or property_exists() instead in /home/tfnylmzc/enaturel.com.tr/system/library/template/Twig/Template.php on line 533
Süzme Çiçek Balı (850gr.)

Süzme Çiçek Balı (850gr.)

0 reviews 0 satıldı. sadece 20 kaldı
85.00TL
Ex Tax: 78.70TL
Brand: Enaturel
Product Code: 2021
Availability: In Stock
Görüntülenme 450

Katkısız, yüzde 100 doğal…

Arıların yaylalarda farklı çiçek türlerinin özünden ürettiği baldır. e-naturel markasında sadece süzülerek, yüzde 100 doğal hali ile tüketiciye sunulur. Besin değeri kaybına neden olacak hiçbir işleme tabi tutulmaz. Kahvaltıların vazgeçilmezi olan süzme çiçek balı, aynı zamanda sağlıklı bir tatlandırıcı olarak da kullanılabilir.

Binlerce yıldır geleneksel tıpta antibakteriyel, antienflamatuar ve antioksidan olarak kullanılan bal, birçok hastalıkta önleyici ya da destekleyici olarak önerilmektedir. Kandaki şeker oranını arttırmayan çiçek balı, düzenli tüketildiğinde vücudun zararlı hücrelerden arınmasını destekler. Sindirim sistemini ritme sokar, eklem ve kemiklerde kireçlenme-iltihap gibi olumsuzlukları önler. Kötü kolesterolün düşmesini sağlayan çiçek balı, damar tıkanıklığına engel olur. Bağışıklık sistemi ve cilt sağlığı üzerinde de olumu etkileri vardır. 

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good
Size Chart