Enaturel

Izgara Görünümü:

Acı biber turşusu 300gr.

(0)
13.00TL
Yakan biber, tuz, limon tuzu, kalsiyum klorür ve su ihtiva eder… Anadolu’nun vazgeçilmez tatları arasında haklı bir şöhrete sahip olan acı biber turşusu, belki de faydalarından ziyade lezzeti ned..

Acılı Tarhana

(0)
29.00TL
Yüzde 100 doğal içeriğe sahip, butik üretim… Orta Asya’dan Anadolu’ya göç öncesi bile Türk boylarının sofralarının vazgeçilmez lezzeti olan tarhana, bugün de popülaritesini koruyan bir mineral ve v..

Aloaveralı Sabun

(0)
15.00TL
Zeytinyağı özlü, aloavera katkılı doğal sabun… Sivilce ve siyah noktaların yok olmasında etkilidir. Cilt lekelerini giderir, pürüzsüz, ipeksi görünüm sağlar. Cildi nemlendirir. Kırışıklık karşıt..

Başbaşı Bulgur

(0)
15.00TL
Durum buğdayından üretilen, koruyucu ve katkı içermeyen, yüzde 100 doğal… Durum buğdayından yüzde 100 doğal olarak üretilen e-naturel başbaşı bulgur, folik asit ve B vitaminleri açısından zengin..

Bebek Sabunu

(0)
17.00TL
Zeytinyağı özlü, yeni doğan bebekten itibaren her yaş grubu çocuğa uygun doğal sabun… Doğallığı ile kadifemsi bir dokunuş sağlar. Bitkisel yağlar (kayısı, kakao, Hindistan cevizi), salyangoz, gül ve..

Bebek Tarhanası

(0)
29.00TL
6 ay ve üstü çocuklar için… Yüzde 100 doğal içeriğe sahip… İçeriğindeki bol lif ve tahıl nedeniyle çocuk gelişimi için oldukça faydalı bir üründür. Mümkünse sadece anne sütü ile geçirilmesi önerile..

Biberiye Turşusu 300gr.

(0)
13.00TL
Biberiye, tuz, limon tuzu, kalsiyum klorür ve su ihtiva eder… Sofraları süsleyen en keyifli acılardan biri olan biberiye turşusunun vücuda önemli katkıları vardır. Bağırsaklarda zararlı bakteri ..

Çam-Ardıç-Kükürtlü Sabun

(0)
15.00TL
Zeytinyağı özlü, çam, ardıç, kükürt katkılı doğal sabun… Deri hastalıkları ve saç dökülmelerinde, ergenlik sivilcesi, akne, siyah nokta, saçkıran, mantar, egzama, dermatit, ürtiker, vitiligo..

ÇikoNup

(0)
39.00TL
Çocuklar sütle sağlık içsin diye yüzde 100 doğal saf keçiboynuzu unu ile bitter çikolata karışımı… İnsan vücudunun ihtiyacı olan minerallerin neredeyse tümünü içermesinin yanı sıra vitamin deposu o..

Çizik Zeytin 400gr.

(0)
23.00TL
Tuz ve düşük miktar limon tuzu ile olgunlaştırılmış yüzde 100 doğal…İnsanlık tarihinin hemen her evresinde huzur, bereket, barış gibi güzelliklerin simgesi olarak yorumlanan zeytin, aynı zamanda şif..

Çizik Zeytin 600gr.

(0)
28.00TL
Tuz ve düşük miktar limon tuzu ile olgunlaştırılmış yüzde 100 doğal…İnsanlık tarihinin hemen her evresinde huzur, bereket, barış gibi güzelliklerin simgesi olarak yorumlanan zeytin, aynı zamanda şif..

Çörek Otlu Sabun

(0)
15.00TL
Zeytinyağı özlü, çörek otu katkılı doğal sabun… Alerjik ciltler için uygundur. Hemoroit, egzama ve iltihaplı yaraların temizliğinde kullanılır. Siyah noktalı ve sivilceli ciltlerin günlük temizl..

Defneli Sabun

(0)
15.00TL
Zeytinyağı özlü, defne katkılı doğal sabun… Hatay’ın geleneksel el yapımı defneli zeytinyağı sabunu, saçları besler, kepeği ve kaşıntıyı önler, sivilceleri kurutur. ..

Dermason Fasulye

(0)
33.00TL
Koruyucu içermeyen, yüzde 100 doğal, yerli üretim… Protein deposu kuru fasulye, vitamin ve mineral yoğunluğu ile de özel bir besindir. İnorganik tuzlar, lif, folik asit, potasyum ile A, B ve C v..

Domates Salçası 640gr.

(0)
30.00TL
Sadece yaz domatesi ve tuz içerir. Katkısız, butik üretim, yüzde 100 doğal… Yaz aylarında mutfaklardan eksik olmayan domatesin işlenmesi ile elde edilen salça, bazı yönleri ile domatesin kendisin..
Showing 1 to 15 of 62 (5 Pages)