Special Products

Izgara Görünümü:

ÇikoNup

(0)
39.00TL
Çocuklar sütle sağlık içsin diye yüzde 100 doğal saf keçiboynuzu unu ile bitter çikolata karışımı… İnsan vücudunun ihtiyacı olan minerallerin neredeyse tümünü içermesinin yanı sıra vitamin deposu o..

Kara Dut Özü

(0)
90.00TL
Katkı ve koruyucu içermeyen, butik üretim, soğuk sıkım, yüzde 100 doğal… En lezzetli ve faydalı bahar meyvelerinden olan kara dut, aynı zamanda sağlık üzerindeki olumlu etkileri ile de ‘en iyiler’ ..

Keçiboynuzu Özü

(0)
45.00TL
Katkı ve koruyucu içermeyen, butik üretim, soğuk sıkım, yüzde 100 doğal… Anadolu topraklarının sunduğu eşsiz lezzetlerden biri olan keçiboynuzu, vazgeçilmemesi gereken bir şifa kaynağıdır. İnsan vüc..

Keçiboynuzu Unu

(0)
21.00TL
Katkı ve koruyucu içermeyen, butik üretim, yüzde 100 doğal, saf keçiboynuzu… Vazgeçilmemesi gereken bir şifa kaynağı olan keçiboynuzunun öğütülmesi ile elde edilen keçiboynuzu unu, kek ve pasta yap..

Kırmızı Pancar Özü (320gr.)

(0)
69.99TL
Katkı ve koruyucu içermeyen, butik üretim, soğuk sıkım, yüzde 100 doğal… Doğanın insanlığa sunduğu en değerli besinler arasında yer alan kırmızı pancar, Orta Çağ’dan beri pek çok konuda tedavi amaçl..

Nar Ekşisi

(0)
36.00TL
Katkı ve koruyucu içermeyen, butik üretim, soğuk sıkım, yüzde 100 doğal… Anadolu mutfağında özellikle salataların vazgeçilmez sosu olan nar ekşisi, sağlığa katkıları nedeniyle de sofralardan eksik e..
Showing 1 to 6 of 6 (1 Pages)