Natural Soap

Izgara Görünümü:

Aloaveralı Sabun

(0)
15.00TL
Zeytinyağı özlü, aloavera katkılı doğal sabun… Sivilce ve siyah noktaların yok olmasında etkilidir. Cilt lekelerini giderir, pürüzsüz, ipeksi görünüm sağlar. Cildi nemlendirir. Kırışıklık karşıt..

Bebek Sabunu

(0)
17.00TL
Zeytinyağı özlü, yeni doğan bebekten itibaren her yaş grubu çocuğa uygun doğal sabun… Doğallığı ile kadifemsi bir dokunuş sağlar. Bitkisel yağlar (kayısı, kakao, Hindistan cevizi), salyangoz, gül ve..

Çam-Ardıç-Kükürtlü Sabun

(0)
15.00TL
Zeytinyağı özlü, çam, ardıç, kükürt katkılı doğal sabun… Deri hastalıkları ve saç dökülmelerinde, ergenlik sivilcesi, akne, siyah nokta, saçkıran, mantar, egzama, dermatit, ürtiker, vitiligo..

Çörek Otlu Sabun

(0)
15.00TL
Zeytinyağı özlü, çörek otu katkılı doğal sabun… Alerjik ciltler için uygundur. Hemoroit, egzama ve iltihaplı yaraların temizliğinde kullanılır. Siyah noktalı ve sivilceli ciltlerin günlük temizl..

Defneli Sabun

(0)
15.00TL
Zeytinyağı özlü, defne katkılı doğal sabun… Hatay’ın geleneksel el yapımı defneli zeytinyağı sabunu, saçları besler, kepeği ve kaşıntıyı önler, sivilceleri kurutur. ..

Eşek Sütlü Sabun

(0)
15.00TL
Zeytinyağı özlü, eşek sütü katkılı doğal sabun… Eşek sütünde bulunan mineraller sayesinde cildi temizler, ferahlık verir. Cilde parlaklık kazandırır, gergin tutar. Botoks etkisi ile cilde ipeksi bi..

Isırganlı Sabun

(0)
15.00TL
Zeytinyağı özlü, ısırgan katkılı doğal sabun… Isırgan otu tohumunun yağı ile imal edilen ısırgan otu sabunu saç dökülmesine ve kepeğe karşı etkilidir. Yağlı ince, yıpranmış, kırılan saçlarda ..

Keçi Sütlü Sabun

(0)
15.00TL
Zeytinyağı özlü, keçi sütü katkılı doğal sabun… Keçi sütünün içerdiği aminoasitler ve vitaminler ile cildi nemlendirir, gergin ve ipeksi görünüm sağlar. Süt proteinleri akneye neden olan bakter..

Kükürtlü Sabun

(0)
15.00TL
Zeytinyağı özlü, kükürt katkılı doğal sabun… 14-20 yaş ergenlik dönemi sabunudur. Yağlı ciltlerde yağlanmanın giderilmesinde etkilidir. Akneli ciltlerde kaşıntı gibi rahatsızlıklara karşı fayda..

Lavantalı Sabun

(0)
15.00TL
Zeytinyağı özlü, lavanta katkılı doğal sabun… Doğal lavanta yağının sinirleri yatıştırıcı terapi etkisini sağlar. Ergenlik sivilceleri, yara ve yanıklara karşı etkilidir. Egzama, mantar ve zona..

Menengiç-Bıttımlı Sabun

(0)
15.00TL
Zeytinyağı özlü, menengiç ve bıttım katkılı doğal sabun… Saçlara parlaklık ve canlı bir görünüm kazandırır. Kuru saçları nemlendirir. Saç diplerinde bakteri oluşumunu önler. Hücreleri yeniler, ..

Saf Zeytinyağlı Sabun

(0)
15.00TL
Zeytinyağı özlü, katkısız doğal sabun… Zeytinyağı, besleyici ve nemlendirici etkisiyle cilde tazelik ve yumuşaklık verir. Kepek ve saç dökülmesini önleyici özelliğe sahiptir...
Showing 1 to 12 of 12 (1 Pages)