e-naturel... Çocuklarımıza yedirmediğimiz hiç birşey satmıyoruz...    e-naturel, doğanın sunduklarını müşterilerine en saf hali ile ulaştırmayı ilke edinmiş, her türlü koruyucu ve katkı maddesini reddeden bir markadır. “Çocuğumuza yedirmediğimiz hiçbir şeyi satmıyoruz” mottosuna sıkı sıkıya bağlı olan markamız, ürünlerinde Türk Gıda Kodeksi’nin izin verdiği ölçüde kimyasalı dahi kullanmaz. Meyveler kaynatılarak pekmez haline getirildiğinde yüksek ısı nedeniyle faydalı pek çok etkisini yitirmiş olur. O nedenle e-naturel bu tip özel ve tedavi destekçisi ürünlerde sadece soğuk pres tekniğine izin verir ve maksimum 45 derecede işlem gören meyveler, pekmeze dönüştüğünde bile tüm faydalı özelliklerini korur.

    En iyiyi arayanların yeni buluşma noktası olan e-naturel, endüstriyel tarıma ve katkı maddelerine kapılarını kapatarak, ürün gamına yalnızca çocuklara dahi gönül rahatlığıyla yedirilebilecek yüzde 100 doğal olanları ekler. 0.3 dizem naturel sızma zeytinyağı, kara dut özü, keçiboynuzu özü, kırmızı pancar özü, süzme ıhlamur balı, süzme kestane balı, keçiboynuzu unu, ÇikoNup (yüzde 70’i saf keçiboynuzu unu, yüzde 30’u bitter çikolata) gibi özel ürünler için oldukça güvenilir bir adrestir.

    Kostik kullanılmadan üretilen doğal kuru sele zeytin, kefirli tarhana, bebek tarhanası, Çankırı kaya tuzu, organik çay, doğal salça, butik üretim erişte çeşitleri ve doğal pekmez çeşitleri de e-naturel’i özel kılan ürünler arasındadır. Markamız aynı zamanda bakliyat çeşitleri ve doğal sabun konusunda da doğru adrestir. Uzun lafın kısası sağlık doğada, doğa e-naturel paketlerindedir.